O nas

Doświadczenie - Kompleksowy zakres usług - Kwalifikacje.

Od 2009 roku jesteśmy z naszymi klientami.

Doświadczenie

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży przeciwpożarowej.
Doświadczenie zdobywaliśmy w Polsce jak i poza granicami kraju, zaowocowało to znakomitą znajomością podstaw prawnych oraz norm regulujących zasady stosowania, dopuszczenia do użytkowania i sposobu konserwacji sprzętu przeciwpożarowego.
Mamy innowacyjne podejście do tematu ochrony przeciwpożarowej. Postępujemy w myśl najnowszych trendów wdrażanych w najsilniejszych krajach członkowskich UE.

Zakres działalności

Zajmujemy się całościowo ochroną przeciwpożarową włączając w to zabezpieczenia stref zagrożonych wybuchem. Projektowanie oraz serwis instalacji Sygnalizacji Pożaru (SSP), oddymiania grawitacyjnego (klapy dymowe) to nasza specjalność, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tej części ochrony przeciwpożarowej. Wykonujemy audyty przeciwpożarowe, serwis gaśnic, hydrantów, detekcji tlenku węgla i LPG. Wykonujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego, ocenę zagrożenia wybuchem.
Ochrona przeciwpożarowa to nasza pasja od wielu lat.

Kwalifikacje

Posiadamy kwalifikacje poparte odpowiednimi certyfikatami i referencjami.
W branży przeciwpożarowej współpracujemy tylko z najlepszymi producentami, co jest gwarantem najwyższej, jakość usług i używanych materiałów.
Zapraszam do współpracy wszystkich, którzy chcą utrzymać swój sprzęt oraz instalacje ochrony przeciwpożarowej w niezawodnym stanie technicznym z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Z uszanowaniem

Paweł Kętrzyński