FireSZ Ochrona przeciwpożarowa.

Od 2009 roku jesteśmy z naszymi klientami i nieprzerwanie świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualną wiedzą techniczną.
Doświadczenie zdobywaliśmy w Polsce jak i poza granicami kraju, zaowocowało to znakomitą znajomością podstaw prawnych oraz norm regulujących zasady stosowania, dopuszczenia do użytkowania i sposobu konserwacji sprzętu przeciwpożarowego.
Mamy innowacyjne podejście do tematu ochrony przeciwpożarowej. Postępujemy w myśl najnowszych trendów wdrażanych w najsilniejszych krajach członkowskich UE.

Zajmujemy się całościowo ochroną przeciwpożarową włączając w to zabezpieczenia stref zagrożonych wybuchem. Projektowanie oraz serwis instalacji Sygnalizacji Pożaru (SSP), oddymiania grawitacyjnego (klapy dymowe) to nasza specjalność, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do tej części ochrony przeciwpożarowej. Wykonujemy audyty przeciwpożarowe, serwis gaśnic, hydrantów, detekcji tlenku węgla i LPG. Wykonujemy Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego, ocenę zagrożenia wybuchem.
Ochrona przeciwpożarowa to nasza pasja od wielu lat.

Ochrona przeciwpożarowa

Zapoznaj się z naszą firmą i jej głównymi celami.

Seriws Wykonawstwo Oferta

Sprawdź, jak możesz przenieść na nas obowiązek zapewnienia właściwego poziomu ochrony przeciwpożarowej swojego przedsiębiorstwa.